Kariera

oferty pracy w DTS
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalisty ds. handlowych na następujących obszarach Polski:

1. Województwo Małopolskie (Kraków)
2. Województwo Mazowieckie (Warszawa- Raszyn)
3. Województwo Świętokrzyskie (Pińczów)
4. Województwo Śląskie (Katowice)
5. Województwo Łódzkie (Łódź)

Opis stanowiska:

• Obsługa Klienta w zakresie doradztwa i sprzedaży.
• Telefoniczne pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami.
• Przygotowywanie ofert i umów handlowych, przyjmowanie zamówień.
• Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych.
• Realizacja założonych planów sprzedażowych.
• Regularne sporządzanie raportów.
• Reprezentowanie oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Wymagana znajomość branży materiałów eksploatacyjnych.
• Dobra organizacja czasu pracy.
• Samodzielność w działaniu.
• Umiejętności negocjacyjne.
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji z Klientami.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Przyjazną atmosferę pracy.
• Profesjonalne narzędzia pracy.

CV prosimy kierować na adres mailowy zgodny w wyborem miasta:

Kraków - krakow@e-dts.pl
Katowice - katowice@e-dts.pl
Pińczów - pinczow@e-dts.pl
Łódź - lodz@e-dts.pl
Warzszawa (Raszyn) - warszawa@e-dts.pl

rekrutacja

Serwisanta urządzeń drukujących
Miejsce pracy: Kraków

• Naprawa, przegląd oraz wykonywanie prac konserwacyjno-serwisowych sprzętu drukującego (drukarki laserowe).
• Pełna obsługa serwisowa, diagnozowanie i usuwanie usterek.
• Współpraca z innymi działami i pracownikami działu serwisowego firmy.
• Upgrade oprogramowania oraz konfiguracja sprzętowo-programowa naprawianych urządzeń.
• Bieżący kontakt z klientami oraz fachowe doradztwo techniczne.
• Rejestracja procesu naprawy w systemie informatycznym.

Wymagania:

• Min. roczne doświadczenie w serwisowaniu urządzeń drukujących.
• Zdolności manualne.
• Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.
• Znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki, elektroniki, informatyki.
• Orientacja na osiągnięcie planów serwisowych oraz jakościowych.