Kariera

oferty pracy w DTS

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalisty ds. handlowych

Miejsce pracy: Katowice.

Opis stanowiska:

  • Telefoniczne pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami.
  • Obsługa Klienta w zakresie doradztwa i sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych, przyjmowanie zamówień.
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • Regularne sporządzanie raportów.
  • Reprezentowanie oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży materiałów eksploatacyjnych.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę.
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne, adekwatne do osiąganych wyników.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Profesjonalne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie CV na adres: michal@e-dts.pl

rekrutacja