O firmie

 • 22000zadowolonych Klientów
 • 100 Pracowników
 • 350000 Sprzedanych tuszy
  i tonerów / rok
 • 18000 Wysłanych paczek / rok
 • 55 Ton bezpiecznie
  zutylizowanych
  odpadów
 • 4000 Naprawionych
  drukarek / rok
 • 24h na dobę
  bezpłatna dostawa
 • 5oddziałów na terenie 
  całej Polski

O nas

DTS Sp. z o.o. Sp. k. - jesteśmy firmą działającą w branży materiałów eksploatacyjnych i serwisu drukarek. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości tonerów do drukarek laserowych oraz sprzedaży i dzierżawie systemów drukujących. Naszą ofertę dobieramy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Nasze produkty objęte są dożywotnią gwarancją. Obsługujemy kompleksowo: od profesjonalnego doradztwa przy zakupie lub wynajmie produktu poprzez skuteczny serwis gwarancyjny aż do wsparcia także w okresie pogwarancyjnym!

Wspieramy środowisko

Jesteśmy przyjaźni środowisku! Wspieramy nowoczesną i zaawansowaną technologię produkcji oraz prowadzimy nieustanne badania, mające na celu stałe udoskonalanie produktów. Używanie przyjaznych dla środowiska produktów DTS pozwala naszym Klientom zaoszczędzić setki złotych rocznie. Prowadzimy działalność w zakresie odzysku, zbierania i transportu odpadów powstałych z systemów drukujących. Jesteśmy liderem w dziedzinie recyklingu materiałów eksploatacyjnych. Swoją działalnością proekologiczną wspieramy działania fundacji Serce dla Pupila.

Nasza misja

Naszymi celami są rzetelność, profesjonalizm i fachowa pomoc, a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów. Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości obsługi, każdego z naszych Klientów traktujemy w indywidualny sposób, a jego potrzeby realizujemy z najwyższą starannością. Dzięki współpracy z wiodącymi firmami kurierskimi gwarantujemy terminowe i szybkie dostawy zakupionych materiałów. Nasza oferta produktowa poszerzana jest każdego dnia w trosce o to, aby nasi Klienci otrzymywali właśnie to, czego potrzebują.

Oszczędzamy twój czas i pieniądze!

Nasza oferta jest prosta i transparentna. Oferujemy ci produkty i usługi, które zaoszczędzą twój czas i pieniądze. Jesteśmy przywiązani do jakości. Oferujemy kompletne rozwiązania dla biznesu. W ciągu ostatnich 13 lat zebraliśmy niebagatelne doświadczenie w zakresie obsługi i oczekiwań Klienta. Jakość obsługi Klienta stanowi centralny punkt naszego modelu biznesowego. Chcielibyśmy, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów prawdziwą przyjemnością!